ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10482063
*
nr 1048 2063
Spegel
115x46
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 augusti 2016
kl 20:39:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/8 20:33:28
1
200 kr
7/8 15:54:38
2
150 kr
7/8 15:54:38
1
200 kr (Budbetjänt)
8/8 19:40:45
3
300 kr
8/8 20:32:49
4
300 kr
8/8 20:32:49
3
300 kr (Budbetjänt)
8/8 20:34:01
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32
-
8321 Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1048 2063
Spegel
115x46
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 augusti 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/8 20:33:28 | 1 | 200 kr |
7/8 15:54:38 | 2 | 150 kr |
7/8 15:54:38 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
8/8 19:40:45 | 3 | 300 kr |
8/8 20:32:49 | 4 | 300 kr |
8/8 20:32:49 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
8/8 20:34:01 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32 -
8321 Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51